جام حذفی اسپانیا؛‌ رئال مادرید به یک تیم دسته سومی باخت و حذف شد

 جام حذفی اسپانیا؛‌ رئال مادرید به یک تیم دسته سومی باخت و حذف شد

ناکامی‌های اخیر تیم فوتبال رئال مادرید در فصل جاری و شکست غیرمنتظره در مقابل حریفی از دسته سوم فوتبال اسپانیا باعث شد از ادامه رقابت این جام باز بماند.

شب گذشته در مرحله یک شانزدهم لیک حذفی اسپانیا ریال مادرید در مقابل الکویانو با نتیجه ۱-۲ شکست خورد و از رفتن به یک هشتم نهایی بازماند.

رئال مادرید که چند روز پیش نیز در سوپرجام اسپانیا مغلوب بیلبائو شده بود، شب گذشته نیز به دسته سومی‌اش باخت، هرچند با گلزنی ادر میلیتائو در دقیقه 45 پیش افتاده بود و برتری کهکشانی‌ها تا دقیقه 80 ادامه داشت؛ اما سولبس گل تساوی را برای تیم آلکویانو به ثمر رساند تا بازی مساوی و به وقت‌های اضافه کشیده شود.

در وقت‌های اضافه رئال مادرید با وجودیکه تیم حریف در دقیقه ۱۱۰ ده نفره شده بود؛ نه تنها از فرصت استفاده نتوانست بلکه در دقیقه ۱۱۵ گول دوم را دریافت کرد. این گل را کاسانووا برای آلکویانو به ثمر رساند تا بزرگترین شگفتی این دوره از مسابقات جام حذفی اسپانیا تا این مقطع از فصل رقم بخورد.

در دو بازی باقیمانده از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اسپانیا، امشب تیم ایبیسا میزبان اتلتیک بیلبائو و بارسلونا مهمان کورنیا خواهد بود.