پارسن جرمن موفق به پیروزی در خانه‌ی حریف شد

پارسن جرمن موفق به پیروزی در خانه‌ی حریف شد

پارسن جرمن در یک دیدار جذاب و پر گُول، موفق شد حریف خود بایرن مونیخ  را در خانه‌اش شکست دهد تا صعود آسان‌تری در مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا داشته باشد.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی ارژنتاینی پارسن جرمن در پایان بازی با تمجید از بازیکنان‌اش گفت، پیروزی و زدن سه گُول در خانه‌ی بایرن، کار دشوار بود.

شب گذشته در دیدار رفت مرحله‌ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، پارسن جرمن مهمان بایرن مونیخ بود.

در این دیدار کلیان امپاپه ستاره‌ی فرانسوی پارسن جرمن در دقیقه‌ی ۳ و ۶۸ بازی و مار کینیوش در قیقه‌ی ۲۸ برای تیم شان گُول‌زنی کردند. بایرن مونیخ در نبود لواندوفسکی تنها دو گُول به ثمر رساند و نتوانست بر مهمان‌اش غالب شود. گُول‌های بایرن مونیخ در دقیقه‌ی ۳۷ توسط چوپوموتینگ و در دقیقه‌ی ۶۰ توسط توماس مولر به ثمر رسید.

پس از پایان بازی مائوریسیو پوچتینو سر مربی پارسن جرمن گفت: «من از این نتیجه و نگرش تیم که در این موقعیت دشوار مقابل بهترین تیم اروپا بازی کردند، رضایت دارم. ما باید به بازی‌کنان به خاطر فداکاری‌شان تبریک بگوییم، ما به‌دنبال تکرار این سبک بازی در آینده هستیم. وقتی برنده می‌شوید، توضیح تصمیمات راحت‌تر است و همه فکر می‌کنند که انتخاب‌های خوبی انجام داده‌اید.

اما بازیکنان بازیگران اصلی هستند و آنها شایستگی خود را نشان دادند. امشب با نهایت فداکاری بازی کردیم، اما ما هنوز یک مسابقه‌ی دیگر داریم و 90 دقیقه باقی مانده است. نتیجه‌ی بازی اول مطلوب است، اما می‌دانیم بازی دوم دشوار خواهد بود

آقاِی پوچتنیو با تشویق کیلو ناواس گفت: «کیلور ناواس یکی از بهترین دروازه بان‌های جهان است و من بارها به این موضوع اشاره کرده ام. ما سعی خواهیم کرد که هرچه بیش‌تر پیش‌رفت کرده و وضعیت فردی همه بازیکنان را تجزیه و تحلیل کنیم. استراسبورگ نیز یک مسابقه‌ی دشوار خواهد بود که برای ما بسیار مهم است

در دیگر دیدار لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته چلیسی موفق شد پرتو را با نتیجه‌ی دو بر صفر، شکست دهد.